Tagi

lapek

pierwsza notka na nowym laptoku. W zasadzie korzystam z niego, gdy chcę pograć w diablo 3, ale dziś postanowiłam także sprawdzić wstawianie notek. Pomijam, że ze względów technicznych net muszę przełączać z peceta na lapka i odwrotnie, nie posiadam wifi (stare podłączenie, do tego mocno skopane), ale do tego tu mam windows 7, którego nie znam i który doprowadza mnie czasem do szewskiej. W pracy też mam, do tego nowego ofisa, więć irytacja podwójna. Przerzucili mnie na nowy front robót, choć oczywiście dotychczasowe zadania nie uległy zmianie, więc nie tylko się wdrażam w nowości merytoryczne ale też w nowego excela i inne ofisowe pętelki, wkurza mnie outlook i mogłabym tak wymieniać.

Zastanawia mnie dlaczego difoltowo (pięknie spolszczone ;/) ustawia mi się kraków – wiadomości lokalne, pogoda itp. w serwisach?
 

4c komentarze/y do lapek

 • donpepego

  może centrala jest w krakowie? u mnie pracowo difoltowo zawsze paris la defense, bo takie mamy ajpi…

  niechęć do nowych ofisowych sztuczek to ja też mam wielką, nie zazdroszczę przesiadki. ja się ostałem ze starym na szczęście.

 • sh

  Dzięki za zrozumienie ;) Większość ludzi nie widzi problemu, ja nie znoszę szukania ustawień, które w starym windows znam na pamięć.

 • kind of

  A może to wszechświat daje Ci znać, że czas na przeprowadzkę? ;p
  Szkoda, że Ci się Wrocław nie ustawia automatycznie…

 • sh

  I co niby miałabym robić w krakowie? :) a przeprowadzka chętnie, gdy znajdę tanią kawalerkę do wynajęcia.
  Wrocław „ustawi” mi się za nieco ponad 2 tygodnie ;)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>